půjčovna motorek - motopůjčovna

akce a novinky

 

Jízdy na brněnském závodním okruhu

Z důvodu opakujících se problémů s vymáháním způsobené škody na motocyklu po pádu, jsme nuceni vybírat vratnou kauci ve výši ceny motocyklu.

Rezervace motocyklu na Vámi vybraný termín nutno provést s časovým odstupem, viz. kalendář jízd vypsaný Automotodromem Brno. Volné jízdy na Brněnském okruhu bývají z velké části obsazeny, proto s rezervací není radno otálet. 

Půjčovna vodních skútrů

Půjčovna vodních skútrů nově nabízí možnost zapůjčení vodního skútru Sea Doo Wake 155 včetně tažného vleku. Jedná se o třímístný sportovní vodní skútr disponující silou 155 koňský sil, který je ideální jak pro projížďky po krásách středozemního moře, či Slovenských nádrží ( např. Liptovská Mara ), tak pro sportovní vyžití v podobě vodního lyžování, tahání na nafukovacích kruzích nebo stále více se rozšiřujícího vodního sportu, kterým je wakeboarding. Samozřejmostí je zapůjčení potřebného vybavení jako jsou vodní lyže, wakeboard, vesta, hrazda, atd.. 

Zprostředkováváme téže výlety, kde je možnost využít zapůjčení vodního skútru spolu s vůdcem malého plavidla, který Vás rád zasvětí do tajů vodních sportů. Nejbližší možné místa pro tento druh sportu se nachází u našich slovenských bratrů, kde panují ideální podmínky. 

Třetí den zdarma

Pro letošní sezónu jsme pro Vás opět zvýhodnili ceník nabízených motocyklů. Zapůjčení motocyklu bude opět o krůček blíže. Při zapůjčení motocyklu na 2 pracovní dny dostanete třetí den zdarma!!Všechna práva vyhrazena © 2009 - 2010 Motopůjčovna Brno
Powered by WebSeller
Kontakt: info@motopujcovnabrno.cz | tel.: +420 777 288 559Doporučujeme také: Bobovy hračky a modely aut

Enjoyed with Digimadi.com